Get Adobe Flash player

Tyto stránky provozuje občanské sdružení Společnost pro veřejnou dopravu a jsou věnovány našemu kamarádovi Jiřímu Hertlovi (1960 - 2002), spoluzakladateli sdružení i jeho internetových stránek.

Fotogalerie

Oslavy jara na Konstantinolázeňsku 16. dubna 2017

 

ODKAZ NA WEB AKCE

  

V. ročník Pochodu za mašinkou do Bezdružic: Start mezi 10 až 14 h z muzea železnice Bezdružice. Cíl tamtéž do 17 h. Trasa vede málo známými místy Bezdružicka a prochází kolem Dvora Krasíkov. Délka 11 až cca 20 km (možnost popojet spoji Krasíkovského expresu). Během cesty vědomostní soutěž o pěkné ceny. Startovné je ten den součástí vstupného do muzea, v cíli pochodu pamětní razítko!


Jízdy historického motoráčku Hurvínek M131.1487: Dopoledne Bezdružice-Pňovany a zpět, odpoledne třikrát z Bezdružic do Kokašic a zpět. Platí zvláštní jízdné. 

 

Zahájení sezóny muzea železnice v Bezdružicích: otevřeno muzeum železnice (10:00 až 17:30 hod.), četníci a četnická pátrací stanice, dílnička a branné soutěže pro děti, vatra na zahřátí a pečení špekáčků. Ty bude možné na místě zakoupit včetně dalšího občerstvení včetně kotlíkové polévky. Čepovaný velikonoční pivní speciál Chodovar! Na místě kryté sezení pro případ nepohody.

 

Velikonoce na dvoře Krasíkov: Areál otevřen od 10 hod. Vypouštění malých koziček do letních výběhů (11:00 a 14:00), minizoo, pletení pomlázek a malování vajec, dílnička pro děti, řemeslný jarmark, mydlárna, bistro, kulturní program. 

 

Krasíkovský expres: mimořádná linka s historickým autobusem, která v cca hodinovém taktu spojuje nádraží Bezdružice s Konstantinovými Lázněmi a dvorem Krasíkov. Přestup cestujících z lokálky na autobus ve směru Krasíkov ve stanici Konst. Lázně. 

 

Pořadatelé akce: Plzeňská dráha, Společnost pro veřejnou dopravu, Dvůr Krasíkov, Škoda-bus klub a Četnická pátrací stanice Praha
Dobře se najíte: Dvůr Krasíkov a nádraží Bezdružice - grilování, špekáčkobraní a kotlíková polévka


Vyhledávání

Kalendář akcí

loader